104 | DĚŠTNÝ PRALES V AUSTRÁLII
FORMAN Pavel (1920 – 2008)
- starting price: 1 000 CZK
- Summer Online Sale 2022
- actual price: 1 000 CZK
The item is auctioned to another bidder.
Olej na lepence, 32 x 51 cm, rámováno, datace 2000, signováno vpravo dole Pavel Forman.